Nasi specjaliści

lek. Edwin Kuźnik

Angiolog
Diabetolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Specjalista chorób wewnętrznych oraz specjalista chorób naczyń. Od 2010 roku asystent Kliniki Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z diabetologii. W praktyce klinicznej zajmuje się leczeniem Pacjentów z niewyrównaną metabolicznie cukrzycą. Aktywny uczestnik międzynarodowych konferencji EASD Postgraduate Education Courses. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Angiologicznego. Współautor wielu doniesień zjazdowych z zakresu diabetologii.

Cennik

Konsultacja angiologiczna
200 zł
Konsultacja angiologiczna z USG DOPPLER tętnic/żył
260 zł
Konsultacja angiologiczna z USG DOPPLER tętnic i żył
320 zł
Konsultacja Diabetologiczna
200 zł

lek. Mateusz Bilski

Radiolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Radiologii Ogólnej i Pediatrycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Cennik badań USG

USG jamy brzusznej
160 zł
USG miednicy mniejszej
160 zł
USG nerek
160 zł
USG piersi
160 zł
USG powłok brzusznych
160 zł
USG prostaty przez powłoki brzuszne
160 zł
USG tarczycy
160 zł
USG tłuszczaków
160 zł
USG układu moczowego
160 zł
USG węzłów chłonnych
160 zł
USG ślinianek
160 zł
USG stawu barkowego
160 zł
USG tkanek miękkich
160 zł
USG doppler
200 zł
USG Jamy Brzusznej
160 zł
USG Nadgarstka
160 zł
USG Stawów Kolanowych
200 zł
USG Stawów Łokciowych
200 zł

lek. Sara Chmielewska

Neurochirurg

Absolwenta Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Aktualnie jestem w trakcie V roku specjalizacji z neurochirurgii, którą realizuję w 4 Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu. Z neurochirurgią jestem związana już od stażu podyplomowego, podczas którego w wolnym czasie udzielałam się i po raz pierwszy dyżurowałam w Oddziale Neurochirurgii asystując do zabiegów i prowadząc pacjentów. Chętnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnych kursach i konferencjach. Za duży atut uważam możliwości uczenia się pod okiem świetnych specjalistów w dziedzinie neurochirurgii z Wrocławia. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i ze starannością przeanalizować każdy przypadek. Chętnie zajmę się zarówno problemami z zakresu mózgu jak i kręgosłupa. W neurochirurgii najbardziej lubię możliwość efektywnej pomocy oraz błyskawiczny efekt, co przekłada się na zadowolenie pacjentów.

Cennik

Konsultacja Neurochirurgiczna
250 zł